Haber
17 Kasım 2017 ( 1571 izlenme )
Reklamlar

Bülent Arınç Erdoğan’a meydan okudu

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç sosyal medya platformu Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada FETÖ tutuklularının mağdur olduğunu ileri sürdü.

Bülent Arınç Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a rest çekerken, FETÖ'yü savundu ve Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'i hedef tahtasına oturttu.

Arınç, Manisa'da FETÖ’den tutuklu bulunan ve cezaevinde hayatını kaybeden bir kişiyle ilgili sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

Twitter’dan yaptığı açıklamada cezaevinde bulunan FETÖ üyelerinin mağdur olduğunu ileri süren Bülent Arınç, “Mağdurun ve mazlumun hukukunu savunurum" dedi.

Öte yandan Arınç, açıklamalarında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'i de hedef aldı.

Perinçek'in "Türk yargısı son 50 yılın altın devrini yaşıyor!" sözlerini hatırlatan Arınç, FETÖ tutuklulukları ve bugünkü yargıyla ilgili, "Bu irade milletin iradesi değil, 'Türk yargısı son 50 yılın altın devrini yaşıyor!' diyenlerin iradesidir" diye konuştu.

Öte yandan Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı da hedef alarak ülkeyi yönetenlerin bu planı görmediğini ve o doğrultuda hareket etmediğini söyledi.

arinc1.jpgarinc2.jpg

siyasetcafe

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rasim Ozan Kütahyalı'ya darbe üstüne darbe ANALAR ŞEHİT CENAZESİNDE İSYAN ETTİ: ERDOĞAN KENDİ ÇOÇUKLARINIDA GÖNDERSİN.. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Bildirisi TRT'den Yayınlandı! ÜLKEDE BÜYÜK FACİA ÖLÜ SAYISI ARTIYOR