Haber
02 Mart 2018 ( 1247 izlenme )
Reklamlar

DİYARBAKIR'DA HAREKETLİ ANLAR

Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekatı kapsamında belirlenen terör hedeflerini imha etmek için Diyarbakır 8. Ana Jet üssünden çok sayıda F-16 savaş uçağı tam teçhizatlı ve bomba yüklü olarak havalandı. 

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatının en kilit noktalarından biri olan Diyarbakır 8. Ana Jet üssünde olağanüstü hareketlilik yaşanıyor. Jet üssünde konuşlu bulunan F-16 savaş uçakları peş peşe tam teçhizatlı ve bomba yüklü olarak Afrin’e doğru hareket etti. Uçakların belirlenen hedefleri imha etmek için havalandığı öğrenildi. Öte yandan görevini başarıyla tamamlayan F-16'ların verilen koordinatları başarı ile bombalayarak üsse geri döndüğü görüldü.

SINIRDA HELİKOPTER HAREKETLİLİĞİ

Zeytin Dalı Harekâtı'nın sürdüğü Suriye'nin Afrin bölgesine komşu olan Kilis'te helikopter hareketliliği yaşandı. Öğleden sonra Kilis semalarında görülen ve alçak uçuş yaptığı gözlenen helikopter, sınır hattında bir süre dolaştıktan sonra Afrin kırsalına ilerledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DARBE GECESİ HAİNLER GAZİ MECLİS'E BÖYLE SALDIRDI SON SEÇİM ANKETİNDE İYİ PARTİ'YE BÜYÜK ŞOK! ANKARA'DA SICAK SAATLER Yeşilçam'ın ünlü ismi hayatını kaybetti!