Haber
01 Aralık 2017 ( 1293 izlenme )
Reklamlar

Ebru Gündeş'in Erdoğan'a ilettiği bomba Zarrab mesajı!

ürkiye gazetesinin haberine göre Ebru Gündeş, kocası Reza Zarrab ile ilgili kaygılarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakın çevresine iletmiş. Toplantıda konuşulana göre, Zarrab'ın 2016 yılında ABD'de tutuklanmasının ardından Ebru Gündeş, Erdoğan'ın yakın çevresine "Eşimin ABD'ye gidişi sıradan bir olay değil. Türkiye'ye zarar verecek bir tutum içine girebilir." diyerek endişesini anlattı.

"ABDESTİMDEN ŞÜPHEM YOK Kİ"

Erdoğan da ABD'de görülen Reza Zarrab davasıyla ilgili, Türkiye'nin İran ile ticari ve enerji ilişkisi olduğunu söyledi, "Davadan ne çıkarsa çıksın biz doğru olan yaptık, ambargoyu delmedik." yorumunda bulundu. Ebru Gündeş'in sözleri için ise Erdoğan, "Abdestimden şüphem yok ki, namazımdan şüphem olsun" diye konuştu.

EBRU GÜNDEŞ BOŞANIYOR MU?

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'ın (Rıza Sarraf) avukatlarından boşanma açıklaması geldi. Geçen yıl Amerika ziyareti sırasında tutuklanan ve o zamandan beri Amerika’da hapishanede tutulan Reza Zarrab’ın (Rıza Sarraf) yargılanmasına geçen günlerde başlandı. Reza Zarrab'la ilgili gelişmeleri Türkiye'den takip eden şarkıcı eşi Ebru Gündeş konuyla ilgili şimdiye kadar bir açıklama yapmamıştı.

Boşanma kararı aldığı söylenen Ebru Gündeş ile ilgili iddiayı yakın arkadaşı Yeşim Salkım, Laf Bende Kalmasın programında masaya yatırdı.Yeşim Salkım, Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın avukatlarının ortak olduğunu belirterek konuyla ilgili açıklama yaptı.

Salkım, "Avukatlardan aldığım bilgiye göre; şu anda açılmış ya da açılması planlanan herhangi bir dava yok" dedi.Yeşim Salkım, yaşanan gelişmelerin yakından takip edildiğinin de altını çizdi.

İnternethaber

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Boşnaklara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı’ya MHP Milletvekili Saffet Sancaklı'dan tepki Bunu Bizden Başka Yapan Yok... Rasim Ozan Kütahyalı'ya darbe üstüne darbe ÜZÜLDÜM DEYİP SAVCIYA HERŞEYİ ANLATTI