Haber
04 Aralık 2017 ( 585 izlenme )
Reklamlar

İLÇEYİ KARİŞTIRAN MİSAFİR KAVGASI! ÖZEL TİM DEVREYE GİR

Şanlıurfa'da, adı öğrenilemeyen damat ile evine sıkça misafir gelmesini eleştiren kayınpederi arasında çıkan kavgaya, diğer aile bireyleri de katıldı. Kavgada, kadınların da bulunduğu 10 kişi yaralandı.


Olay, akşam saatlerinde Sırrın Karşıyaka Mahallesi'nde meydana geldi. Adı öğrenilemeyen damat, evine sıkça misafir gelmesini eleştiren kayınpederi tartıştı. Birbirine bitişik evlerde oturan damat ile kayınpederin tartışması, diğer aile bireylerinin de katılımıyla kavgaya dönüştü. Yaklaşık 40 kişi birbirine demir çubuk, sopa, tekme ve tokatlarla saldırdı. İhbarla mahalleye gelen polisler, tarafları ayırıp, kavgaya sonlandırdı. Kavgada, aralarında kadınların da bulunduğu 10 kişi yaralandı.

Yaralılar, sağlık görevlileri tarafından ambulanslarla kentteki hastanelere götürülürken, polis mahallede güvenlik önlemi alıp, soruşturma başlattı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İSTANBUL'DAKİ PATLAMA YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER ERDOĞAN PKK'nın şehirlere saldırılarına hazırlıklı olmalıyız. MİT▶ Metropolleri patlayıcılarla doldurdunuz, biliyoruz. TÜRKİYE'YE KÜFÜR EDEN HAİN BARBAROS ŞANSAL BÖYLE LİNÇ EDİLDİ Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Bildirisi TRT'den Yayınlandı!