Haber
15 Kasım 2017 ( 940 izlenme )
Reklamlar

İŞTE 1 MİLYONLUK SORU! BAKIN CEVABI NEYMİŞ...

Atatürk'ün çok sevdiği atının ve köpeğinin isimleri neydi? Atatürk'ün atının adı nedir? Atatürk'ün köpeğinin adı nedir? Kim Milyoner Olmak İster yarışması final sorusunda sorulan bu sorunun cevabını biliyor musunuz? Sakarya, Foks, Devrim, Çakır, Yiğit, Kont, Anadolu hangisidir? 

Atatürk'ün çok sevdiği atının ve köpeğinin isimleri neydi? Atatürk'ün atının adı nedir? Atatürk'ün köpeğinin adı nedir? Kim Milyoner Olmak İster yarışması final sorusunda sorulan bu sorunun cevabını biliyor musunuz? Sakarya, Foks, Devrim, Çakır, Yiğit, Kont, Anadolu hangisidir?  Atatürk'ün çok sevdiği atının ve köpeğinin isimleri neydi?  a) Sakarya ve Foks b) Devrim ve Çakır c) Anadolu ve Sadık d) Yiğit ve Kont Atatürk'ün En Sevdiği Atı Ve Köpeğinin İsmi Ulu önderimiz oldukça hayvan severdir ve oldukça hayvanlarla vakit geçirmeyi sever. Tabi ki Atamızın da hayvanları vardı bunlardan biri en sevdiği atı Sakarya ve köpeği Foks'tur. Mustafa Kemal Atatürk Sakarya ve Foks ile oldukça iyi vakit geçirir ve onlara çok değer verirdi. 

Köpeğinin İsmi: Foks Atının İsmi: Sakarya 
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hedef Aldınız Bahçeli varya bakın 2012`de ne diyor.. "DEVLET" gibi DEVLET ! İtirafçı FETÖ'cü Melih Gökçek'in ismini verdi Diyarbakırlı vatandaş PKK'ya isyan etti TÜRKİYE'YE KÜFÜR EDEN HAİN BARBAROS ŞANSAL BÖYLE LİNÇ EDİLDİ