Haber
16 Şubat 2018 ( 1009 izlenme )
Reklamlar

Kırıkkale'de vahşet! Kadını yakarak öldürdüler!

KIRIKKALE'de insanın kanını donduran bir olay yaşandı. Bahşılı ilçesinde vücudunun büyük bölümü yanmış kadın cesedi bulundu. Cesedin Ganime Varsak'a ait olduğu belirlendi. Olay yerine gelen kadının yakınları sinir krizi geçirdi. Otomobilin içerisinde benzin bidonu ve iki cep telefonu bulundu. Varsak'ın eşi Salih Varsak'ın, dün akşam eşi eve gelmeyince kayıp ihbarında bulunduğu öğrenildi.

BÜYÜK BÖLÜMÜ YANMIŞ: Edinilen bilgiye göre, Atadönmez Mahallesi Kızılırmak Caddesi'nde park halindeki bir otomobilin yanında ceset olduğunu gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, vücudunun büyük bir kısmı yanmış kadın cesediyle karşılaştı. Cesedin Ganime Varsak'a ait olduğu belirlendi. Olay yerine gelen kadının yakınları sinir krizi geçirdi.

BENZİN BİDONU VE 2 CEP TELEFONU: Varsak'ın cesedi otopsi için Kırıkkale Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Otomobilin içerisinde benzin bidonu ve iki cep telefonu bulundu. Varsak'ın eşi Salih Varsak'ın, dün akşam eşi eve gelmeyince kayıp ihbarında bulunduğu öğrenildi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HDP‬ VE PKK LILARI ÇILDIRTAN FİLM SAHNESİ. Ramazan davulcusundan 'Ölürüm Türkiyem' BURASI SURİYE DEĞİL...TÜRKİYE'NİN BAŞKENTİ ANKARA...İZLEYİN ŞOK OLACAKSINIZ SİNAN OĞAN VE KORAY AYDIN, MERAL AKŞENER BİZİ KANDIRDI...!