Haber
30 Kasım 2017 ( 1757 izlenme )
Reklamlar

Meral Akşener Hastaneye Kaldırıldı

Şikayeti burundan sürekli kan gelmesi ve yüksek tansiyon.

Devlet ve siyaset adamlarının sağlık merkezi olarak bilinen Güven Hastanesi olduğu iddia edildi.

Peki hastaneye kaldırılma olayı ne zaman mı olmuş?

26 Kasım Pazar günü, saat:17;00 sularında, Akşener’in tansiyon yüksekliği olduğu, siyasi sürecin istediği şekilde gitmemesinin, siyaset teklif ettiği bir çok insanın bu siyasi organizasyondan sonuç alınamayacağını Akşener'e söylemeleri, üzülmesinin, rahatsızlanmasının en büyük sebebi olduğu iddia edildi.

Meral Akşener'in parti kurulmadan iç çekişmelerin başlaması, parti divan üyelerinin birbiri ile çekişmesi, kendisine sunulan isimlerin defolu olması, başlıca sebepler olarak sıralandı.

DYP ve SOL siyasi kuruluşlardan gelen yöneticilerin, Teşkilat başkanı Koray Aydın'ın şahsi atamalar yaptığını, il ve ilçelerde görev yapacak kişiler bulunmadığını, bu yapılanma sonucunun hüsrana sebep olacağını bildirmeleri diğer sebepler.

Milliyetçi ve Ülkücü camia üzerinden siyaset yaptığı, yanında bulunan kişilerin, 26 Kasım günü ÜLKÜ OCAKLARININ Ankara'da yaptığı programın ortaya çıkardığı sonuç itibariyle, kendilerini güç odağı olarak pazarlayanların foyalarının ortaya çıkması, Meral Akşener'in kırılma noktası oldu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BAHOZ KOD FEHMAN HÜSEYİN'in Öldürülme Görüntüleri Yayınlandı... İşte Havaya Uçtuğu O An... BUNU YAPMAYAN YANDI! 20 BİNLİRA CEZASI VAR.. ÜMİT ÖZDAĞ VE HALAÇOĞLU’NA SERT PROTESTO EMNİYET MÜDÜRÜ TUTUKLANDI!