Haber
26 Aralık 2017 ( 282 izlenme )
Reklamlar

Pes artık! AKP’li Başkan Hilafet'in geldiğini müjdeledi

Teşvikiye Beldesinin AKP’li Belde Başkanı Bülent Gültekin, hilafetin geldiğini duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sudan ziyaretinden bir afişi sosyal medya hesabından paylaşan AKP’li Başkan, “Vallahi dil ile haykırılmasa da gelmiştir arkadaş” dedi.

Yalova’nın Çınarcık İlçesine bağlı Teşvikiye Beldesinin AKP’li Belde Başkanı Bülent Gültekin, hilafetin geldiğini duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sudan ziyaretinden bir afişi sosyal medya hesabından paylaşan AKP’li Başkan, “Vallahi dil ile haykırılmasa da hilafet gelmiştir arkadaş” dedi.

 

hilafet.jpg

Yalova’dan yayın yapan Revizyon gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz’ın sorularını yanıtlayanYalova’nın Çınarcık İlçesine bağlı Teşvikiye Beldesinin AKP’li Belde Başkanı Bülent Gültekinşöyle konuştu:

“Hilafet konusundaki düşüncem yani bir Müslüman olarak yıllar önce okuduğum bir hadisten kaynaklanıyor. Üç gün halifesiz yaşamanın bir Müslüman için uygun olmadığı caiz olmadığını hatta bunu araştırdığımda peygamberimizin ölümünden üç gün sonra halife seçimi yapılmış. Bu önemli bir şey. Bu konudaki düşüncem eskiden olduğu gibi yine aynı. Hak er geç batılı yenecektir. Bir lider, bir önder topluluk gelecektir, ben onun mesajını vermek istedim.”

 

“Hilafet gelmeli midir sizce? Bu paylaşımdan kastınız bu mudur?” sorusunu AKP’li Başkan Bülent Gültekin şöyle cevapladı:

“Tabi tabi ben bunu kastettim yani Cumhurbaşkanımızın bir sonraki ziyareti yanlış hatırlamıyorsam Çad’a olacak. Aynı görüntüyü de muhtemelen orada da göreceğiz. Ben İslam dünyasının bir bütün olarak Türkiye’yi önder olarak seçtiğine inanıyorum. Yani bu şahıs olarak değil. Hilafet yakıştırılmıştır, bu giderek artacaktır, benim düşüncem budur. Ben bu konuda yaptığım paylaşımın

Yaklaşık 5 ay önce AKP teşkilatlarında değişim kapsamında Yalova İl Yönetimi tarafından atanan ve Teşvikiye Belde Belediye Başkanı olan Bülent Gültekin, mazbatasını İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak‘ın elinden almıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devlet Bahçeli'nin Efsane Konuşması - "Gök Girsin Kızıl Çıksın!" ÜLKÜCÜLER ANKARAYI İNLETTİ İŞTE O MUHTEŞEM ÜLKÜCÜ YEMİNİ MERAL AKŞENER AYIN 15'İNDEN SONRA İŞLER DEĞİŞECEK BAŞBAKAN OLACAĞIM Genelkurmay'da çekildi! Polisin asker gözaltına aldığı anlar