Haber
21 Kasım 2017 ( 1264 izlenme )
Reklamlar

Rasim Ozan Kütahyalı'ya darbe üstüne darbe

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), bu haftaki toplantısında Rasim Ozan Kütahyalı'nın Boşnak vatandaşlara yönelik tepki çeken sözlerinin yer aldığı yayını görüşmek üzere toplanacak. Sanica Boru da Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarının sponsorluğundan çekildiğini açıkladı.


RTÜK'ün bu hafta cuma günü gerçekleştirilmesi planlanan Üst Kurul toplantısında, Beyaz TV'de önceki gün yayımlanan "Beyaz Futbol" programındaki Rasim Ozan Kütahyalı'nın sözleri ele alınacak. 

SPONSOR ÇEKİLDİ

Beyaz Futbol ve Derin Futbol'un sponsoru Sanica Boru'dan olay sonrası açıklama geldi.

Açıklamada şöyle denildi: "Kamuoyuna duyurumuzdur; Halkımızın hassasiyetlerine duyarlıyız. 21.11.2017 tarihi itibariyle, Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarındaki sponsorluklarımızdan çekildiğimizi belirtiriz."

Kütahyalı'nın 19 Kasım Pazar günü Beyaz TV 'de yayımlanan "Beyaz Futbol" programında Boşnak vatandaşlara yönelik sözleri toplumda geniş tepkilere neden olmuştu.

Boşnak vatandaşlar sosyal medyada tepkisini dile getirirken, Balkan ve Boşnak dernekleri de yaptıkları açıklamayla Kütahyalı'yı kınamıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hedef Aldınız Bahçeli varya bakın 2012`de ne diyor.. "DEVLET" gibi DEVLET ! Devlet Bahçeli'nin Efsane Konuşması - "Gök Girsin Kızıl Çıksın!" DEVLET BAHÇELİ VE DARBE GECESİ YAŞANANLAR 1 ORDU DEVLET BAHÇELİ'Yİ ARADI Man Adası belgeleriyle ilgili şok ayrıntı: Aynı adreste çıktılar!