Haber
16 Kasım 2017 ( 5303 izlenme )
Reklamlar

Siyaseti sallayacak haber: Erdoğan, Akşener ile görüştü!

Aydınlık yazarı İsmet Özçelik, köşesinden flaş bir iddia ortaya atarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Meral Akşener ile görüştüğünü yazdı ve “Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Akşener ile ittifak yaparsa şaşırmayın” dedi.

İsmet Özçelik’in Aydınlık’taki köşesinden yazdığı yazının ilgili bölümü şöyle:

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Meral Hanım'la görüştüğünü"

Ne kadar doğru bilemiyorum ama ısrarlılar. Bahçeli'nin bütün kışkırtmalarına rağmen AKP'nin İyi Parti'ye sessiz kalmasına dikkat çekiyorlar.

"Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Akşener'le ittifak yaparsa şaşırmayın"

İDDİALAR, GELİŞMELER

İddialar yaşanan gelişmelere pek uymuyor. Akşener'in partisine ABD ilgisi yüksek. Amerikalılarla görüşen işadamlarının anlattıkları da bunu doğruluyor. Önümüzdeki günlerde Akşener'e Batı desteğinin daha da artacağına kesin gözüyle bakılıyor.

"Ekonomiyi çökertme operasyonu"

YAKIN TAKİP

Diplomat kamuflajlı CIA ajanları, durum tespiti yapmak için ortalıkta fır dönüyor. Büyükelçilikte yapılan "oftirikort" toplantılarda gelişmeler tartışılıyor. Tartışılan konulardan biri de İyi Parti'nin durumu. Nedense ABD Büyükelçiliği İyi Parti'yi yakından takip ediyor.

Bu arada, toplantılarda konuşulanların dışarıya sızmasına karşı sert önlemler de alınmış. Bu toplantılara katılanların anlattığına göre, kurallara uymamasından şikâyet edilen bir gazeteciyle ilişkiler koparılmış.

BİR ŞEYLER DÖNDÜĞÜ BELLİ

Erdoğan'ı devirmek için yola çıkarılanların, Erdoğan'la ittifakı pek olası görülmüyor. Öne çıkan eğilim İngiliz-ABD planı.

Yani, Abdullah Gül'ün kaptanlığında, AKP içindeki kriptolar, Gülcüler, Kılıçdaroğlu ekibi, Meral Akşener'in partisinin bir araya getirilmesi. Bu cepheye dışarıdan HDP'nin destek vermesi.

"Erdoğan'la görüşme, AKP ile 2019 ittifakı"

Kaynak: siyasetcafe

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ANKARA'DA SICAK SAATLER BAHOZ KOD FEHMAN HÜSEYİN'in Öldürülme Görüntüleri Yayınlandı... İşte Havaya Uçtuğu O An... Türkiye'ye Hava Saldırısı Olursa Bakın Ne Oluyor.. İzleyin, TÜRKİYE'NİN EN ZENGİN KİŞİSİ BELLİ OLDU